fbpx

  • Rodzaj:

FullBody Complex 1.0 to kompletny, 4-tygodniowy program treningów online, zawierający ćwiczenia kardio, wzmacniające, poprawiające mobilność i regenerujące. Poziom ćwiczeń można dopasowywać do swoich predyspozycji, umiejętności i możliwości. Podczas każdego treningu trenerzy prezentują różne wersje ćwiczeń, odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych. Możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie odpowiednia, a z czasem podnosić swoją poprzeczkę.

1. Kupujesz dostęp do platformy program FullBody Complex 1.0.
2. Logujesz się na swoje konto użytkownika.
3. Zyskujesz dostęp do strefy treningów online, prowadzonych przez Magdę i Przemka na 4 tygodnie, gdzie czeka na Ciebie łącznie 20 treningów o różnym poziomie intensywności i na różne partie ciała. Dodatkowo znajdziesz tam także filmy instruktażowe, przedstawiające prawidłową technikę wykonywania podstawowych ćwiczeń. Zanim zaczniesz swoje treningi online – upewnij się, czy dobrze wykonujesz przysiad, pompkę, martwy ciąg i inne ćwiczenia!

FullBody Complex 1.0 to program odpowiedni dla osób o różnych preferencjach w kwestii aktywności. Bez względu na to, czy stawiasz na treningi siłowe, wzmacniające, spalające czy zdrowotne, znajdziesz tu odpowiednie ćwiczenia dla siebie. Na platformie Complex Online dostępne są treningi na różnym poziomie intensywności – m.in. Tabata, HIIT (trening interwałowy o wysokiej intensywności), treningi na poszczególne partie mięśniowe, stretching.

Treningi online w domu, dostępne na naszej platformie, są bardzo zróżnicowane – nie ma mowy o nudzie, monotonii i rutynie. Każdego dnia będziesz dostarczać swojemu organizmowi nowe bodźce i tym samym stymulować go do działania. Poszczególne treningi trwają od 30 do 50 minut.

Do większości treningów online na platformie nie będziesz potrzebować żadnego sprzętu – wystarczy mata, a podczas ćwiczeń będziesz wykorzystywać głównie ciężar własnego ciała. W niektórych treningach wykorzystujemy krzesło, butelki z wodą (lub hantle) czy gumy oporowe, ale i bez nich możesz zrealizować udany trening w domu!

Platforma Complex Online powstała z myślą o każdym z nas – bez względu na wagę, kondycję, zaawansowanie w treningach! Nie rezygnuj z aktywności w tym trudnym czasie – ma ona ogromny wpływ na odporność, zdrowie, dobre samopoczucie, kondycję psychiczną. My oddajemy do Twojej dyspozycji kompletny program treningów online, który pomoże Ci utracić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie, uelastycznić ciało, poprawić kondycję i zwiększyć wydolność organizmu. Z naszym programem to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i jak często będziesz ćwiczyć!

RODZINNA PASJA DO ZDROWEGO ŻYCIA

POSTAW NA RÓŻNORODNOŚĆ

KAŻDY DZIEŃ TRENINGOWY TO UNIKALNY TRENING, DOSTARCZAJĄCY NOWE BODŹCE DLA TWOJEGO CIAŁA I ORGANIZMU. ZAPOMNIJ O NUDZIE!

TRENUJ Z GŁOWĄ

PROGRAM TRENINGOWY ZAPLANOWANY JEST TAK, ABY W PRZYJAZNY SPOSÓB ZBLIŻYŁ CIĘ DO WYZNACZONEGO CELU. SPALAJ, WZMACNIAJ, BUDUJ I DBAJ O SIEBIE!

ĆWICZ BEZPIECZNIE

TECHNIKA TO PODSTAWA - W PROGRAMIE CZEKAJĄ NA CIEBIE INSTRUKTAŻ PRAWIDŁOWEGO WYKONYWANIA ĆWICZEŃ ORAZ LICZNE WSKAZÓWKI. POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO!

WYBIERZ POZIOM

PROGRAM DOSTOSOWANY DO POTRZEB OSÓB O RÓŻNYM STOPNIU ZAAWANSOWANIA. TRENERZY PREZENTUJĄ KILKA WERSJI ĆWICZEŃ, ABYŚ DOPASOWAŁ POZIOM INTENSYWNOŚCI DO SIEBIE. Z NAMI DASZ RADĘ!

TRENUJ KIEDY CHCESZ

WYŚWIETLAJ TRENINGI NA SMARTFONIE, TABLECIE, KOMPUTRZE LUB TV. ĆWICZ W DOMU, OGRODZIE, NA TARASIE ALBO SIŁOWNI. TRENUJ TAK, JAK LUBISZ!

ZAPOMNIJ O WYMÓWKACH

DOPASUJ PORĘ, CZĘSTOTLIWOŚĆ I INTENSYWNOŚĆ TRENINGÓW DO SWOICH MOŻLIWOŚCI. DUŻA ELASTYCZNOŚĆ SPRAWI, ŻE NIE BĘDZIE MOWY O WYMÓWKACH!

To tylko… 

4 TYGODNIE TWOJEJ ZMIANY!

PONAD

1
Treningów

PODCZAS CAŁEGO PROGRAMU SPALISZ MINIMUM OD

1
KCAL

PODCZAS CAŁEGO PROGRAMU SPALISZ MINIMUM NAWET

1
KCAL

PROGRAM FULL BODY COMPLEX 1.0

Scroll to top